MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 14346055
nr 1434 6055
DISH
enamel, "Edwards Star", för Georg Jensen, diameter: 28, wear, damages.
Emalj, "Edwards Star", för Georg Jensen, diameter: 28 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday November 29 2021
at 18:03:40
100 kr
150 kr
250 kr